fbpx

Dlaczego AMT?

AMT Gastroguss to gwarancja doskonałych rezultatów, potwierdzonych przez profesjonalnych szefów kuchni z całego świata. Możesz być pewien, że nasze produkty są dobrym wyborem dla Ciebie, Twojej rodziny, prowadzonej przez Ciebie restauracji, środowiska… oraz Twojego portfela!

Gotuj szybciej i zdrowiej, oszczędzaj energię, wydawaj mniej

  • Gruba podstawa termiczna (8-10 mm) oraz aluminiowy korpus naczyń zapewniają błyskawiczny transfer ciepła i jego równomierny rozkład na dnie i ściankach: patelnie i garnki AMT nagrzewają się szybciej i utrzymują temperaturę nawet po wyłączeniu kuchenki. To oznacza niższe zużycie energii* i nawet 20% mniej wydatków dla Ciebie!
  • Przygotowanie jedzenia trwa o 30-40% krócej, dzięki czemu potrawy zachowują więcej koloru, naturalnych soków, witamin i minerałów. Mięso, ryby i warzywa są idealnie miękkie i soczyste w środku oraz chrupiące i zarumienione na zewnątrz.

*Wydajność energetyczną naczyń AMT potwierdza certyfikat energooszczędności klasy A TÜV Rheinland

Ciesz się wielofunkcyjnością, ergonomią i unikalnym designem

Dzięki unikalnej odpinanej rączce oraz uchwytom odpornym na wysoką temperaturę możesz gotować/smażyć, zapiekać w piekarniku i serwować dania z tego samego naczynia. Opatentowana przez nas odpinana rączka ułatwia przechowywanie naczyń i mycie w zmywarce.

W ofercie AMT znajdziesz produkty dostosowane do użytku zarówno profesjonalnego, jak i domowego. Wśród nich wyjątkowe wzory niedostępne u żadnego innego producenta, m.in. diamentowy wzór patelni BBQ, który zdobył nominację do German Design Award.

Koniec problemów z szorowaniem naczyń i przywieraniem jedzenia

Dzięki opatentowanej przez AMT powłoce Lotan® o właściwościach typu non-stick:

Możesz smażyć bez oleju, tłuszczu czy papieru do pieczenia.

Jedzenie nie przywiera do powierzchni ani się nie przypala, a czyszczenie naczyń jest wyjątkowo łatwe i szybkie: wystarczy przetrzeć je papierem lub umyć w niewielkiej ilości wody z dodatkiem detergentu – dzięki temu oszczędzasz wodę!

Nawet 25 lat gwarancji oraz możliwość odnowienia patelni

Naczynia kuchenne AMT produkowane są ze specjalnego, ręcznie odlewanego stopu aluminium, gwarantującego wyjątkową trwałość i odporność na zniszczenia. Dlatego otrzymujesz od nas nawet 25 lat gwarancji na podstawę naczyń oraz 3 lata na ich powłokę.

Jeśli wierzchnia warstwa Twojej patelni AMT zniszczy się po długotrwałym użytkowaniu, odnowimy ją w procesie recoatingu – nie musisz ponownie kupować całego naczynia!

Dbaj o Ziemię razem z nami

W produkcji naczyń stawiamy duży nacisk na dbałość o ekologię i oszczędność zasobów naturalnych. Wybierając naczynia kuchenne AMT, chronisz środowisko razem z nami!

Zasoby
odnawialne

Produkty AMT powstają przy użyciu energii słonecznej (panele fotowoltaiczne) z w 100% recyklingowanego aluminium. Używamy stopu AlSi10Mg(Cu)233, dopuszczonego do produkcji naczyń przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Mniejsza eksploatacja

Aluminiowa konstrukcja sprawia, że naczynia AMT są wyjątkowo trwałe: zamiast wymieniać patelnię raz na kilka lat, korzystasz z tej samej przez całe swoje życie. Dzięki powłoce Lotan® nie musisz używać oleju ani papieru do pieczenia.

Oszczędność wody i energii

Powłoka non-stick sprawia, że czyszczenie naczyń jest szybkie i proste, nie wymaga dużej ilości wody i detergentów. Aluminium gwarantuje błyskawiczny transfer ciepła i utrzymuje je nawet po wyłączeniu kuchenki, co pozwala oszczędzać energię.

Jakość produktów AMT potwierdzają też liczne certyfikaty i nagrody:

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.