fbpx

O nas

AMT Gastroguss to jeden z najszybciej rozwijających się producentów naczyń kuchennych w Europie. Nasze produkty znane są obecnie w ponad 100 krajach na całym świecie. Historia firmy sięga 1904 roku, kiedy w Luedenscheid w zachodnich Niemczech zaczęła powstawać odlewnia aluminium. W kolejnych latach produkcja skupiła się na naczyniach kuchennych. W odlewni wytwarzane są również części do maszyn, a podczas pandemii koronawirusa produkowane były elementy do respiratorów.

Obecnie, jako jedna z niewielu firm na rynku, projektujemy i wytwarzamy wszystkie naczynia we własnym zakresie. Dzięki temu mamy stały nadzór nad wprowadzanymi rozwiązaniami, procedurami produkcyjnymi i kontrolą jakości. Naczynia AMT są rezultatem wieloletniej praktyki oraz współpracy najlepszych designerów i technologów.

Połączenie tradycji, doświadczenia i znajomości branży gastronomicznej pozwala nam dobierać najwyższej jakości materiały i oferować rozwiązania, odpowiadające na potrzeby wszystkich kulinarnych artystów: zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i miłośników gotowania w domu.


Jakość potwierdzona przez najlepszych z najlepszych


  • Produkty AMT powstają we współpracy z szefami kuchni z całego świata. To oni jako pierwsi testują nasze naczynia, a następnie dzielą się wskazówkami i opisują problemy, którym chcieliby zaradzić. Staramy się na nie odpowiedzieć, nieustannie udoskonalając ofertę według bieżących potrzeb branży kulinarnej.
  • Jesteśmy jedyną marką naczyń kuchennych, rekomendowaną przez WACS (World Association of Chefs’ Societies – Międzynarodowe Stowarzyszenie Szefów Kuchni) i VKD (Verband der Konferenzdolmetscher – Niemieckie Stowarzyszenie Szefów Kuchni).
  • Od 2004 roku współtworzymy sukces niemieckiej reprezentacji na Narodowej Olimpiadzie Kulinarnej, która w tym wyjątkowym dniu wybiera nasze produkty. Korzystają z nich również inni uczestnicy konkursu: w roku 2016 65 z 69 międzynarodowych drużyn gotowało w naczyniach AMT. Dla kucharzy jest to bardzo ważne wydarzenie – z tego względu wybierają tylko najlepsze składniki, sprawdzone narzędzia oraz produkty, które pomogą im osiągnąć oczekiwane rezultaty. Cieszymy się, że tak wielu z nich decyduje się na naczynia AMT.


Jakość produktów AMT potwierdzają też liczne certyfikaty i nagrody:


Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.