fbpx

Specjalista ds. Sprzedaży Międzynarodowej

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu sprzedażowego na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Międzynarodowej.

AMT Gastroguss to producent profesjonalnych naczyń gastronomicznych klasy premium. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, natomiast dział marketingowo-sprzedażowy w komfortowym biurze w centrum Szczecina (widok na Bulwary i Odrę).

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy
  • Korespondencja mailowa z klientami
  • Kontakt z znanymi osobistościami w świecie kulinarnym, zarówno w Polsce jak i za granicą
  • Aktywna współpraca z działem marketingowym
  • Research rynku potencjalnych klientów (tylko sektor B2B)
  • Uczestnictwo w targach międzynarodowych i krajowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (umożliwiająca swobodną komunikację)
  • Dodatkowe preferowane języki: francuski, rosyjski
  • Proaktywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne i przyjazne nastawienie, komunikatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
  • Prawo jazdy kat. B

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy: job@gastroguss.de. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaproponujemy spotkanie online.

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.