fbpx

Dlaczego AMT?

Z AMT przygotujesz nie tylko smaczne i aromatyczne, ale też zdrowe i pełnowartościowe posiłki, oszczędzając czas, wodę oraz energię.

Nawet 25 lat gwarancji

Naczynia kuchenne AMT produkowane są ze specjalnego, ręcznie odlewanego stopu aluminium, gwarantującego wyjątkową trwałość i odporność na zniszczenia. Dlatego otrzymujesz od nas nawet 25 lat gwarancji na podstawę naczyń oraz 3 lata na ich powłokę. A jeśli wierzchnia warstwa Twojej patelni AMT zniszczy się po długotrwałym użytkowaniu, odnowimy ją w procesie recoatingu – nie musisz ponownie kupować całego naczynia!

Najwyższa jakość

Możesz mieć pewność, że kupowane przez Ciebie produkty podchodzą ze sprawdzonego źródła: jako jedna z niewielu firm na rynku projektujemy i wytwarzamy wszystkie naczynia we własnym zakresie. Dzięki temu mamy stały nadzór nad wprowadzanymi rozwiązaniami, procedurami produkcyjnymi i kontrolą jakości. Naczynia AMT są rezultatem wieloletniej praktyki na rynku oraz współpracy najlepszych designerów i technologów.

Profesjonalne produkty

Wybierając naczynia AMT, zyskujesz dostęp do specjalistycznych produktów, sprawdzonych i polecanych przez fachowców. Uważamy, że profesjonalizm nie powinien być niszowy, a rozwiązania ułatwiające gotowanie należy wprowadzić do powszechnego użytku. Dlatego naszą ofertę – dedykowaną wcześniej branży gastronomicznej – kierujemy obecnie nie tylko do kucharzy, lecz także do miłośników gotowania w domowym zaciszu.

Współpraca z szefami kuchni

Produkty AMT powstają we współpracy z szefami kuchni z całego świata. To oni jako pierwsi testują nasze naczynia, używając ich w swojej codziennej pracy. Następnie dzielą się wskazówkami i opisują problemy, którym chcieliby zaradzić. Staramy się na nie odpowiedzieć, wprowadzając innowacje oraz nieustannie udoskonalając ofertę w taki sposób, aby odpowiadała na bieżące potrzeby branży kulinarnej i wszystkich innych odbiorców.

Jakość produktów AMT potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody, m.in. tytuł „The World’s Best Pan” przyznany przez VKD, największe niemieckie stowarzyszenie szefów kuchni; certyfikat bezpieczeństwa i energooszczędności klasy A od TÜV Rheinland; wygrana w kategorii „Najlepszy stosunek jakości do ceny” magazynu Focus Money; German Design Award 2018 oraz German Brand Award 2017.

Od 2004 roku współtworzymy sukces niemieckiej reprezentacji na Narodowej Olimpiadzie Kulinarnej, która w tym wyjątkowym dniu wybiera nasze produkty. Korzystają z nich również inni uczestnicy konkursu: w roku 2016 65 z 69 międzynarodowych drużyn gotowało w naczyniach AMT. Dla kucharzy jest to bardzo ważne wydarzenie – z tego względu wybierają tylko najlepsze składniki, sprawdzone narzędzia oraz produkty, które pomogą im osiągnąć oczekiwane rezultaty. Cieszymy się, że tak wielu z nich decyduje się właśnie na naczynia AMT.

Patelnie i garnki AMT to maksymalna efektywność smażenia i gotowania

  • Gruba podstawa termiczna (8-9 mm) zapewnia równomierny rozkład ciepła na dnie i ściankach: naczynia nagrzewają się szybciej i utrzymują temperaturę nawet po wyłączeniu kuchenki, a Ty oszczędzasz energię!
  • Przygotowanie jedzenia trwa o 20-30% krócej, dzięki czemu potrawy zachowują więcej koloru, naturalnych soków, witamin i minerałów.
  • Efekt końcowy? Mięso, ryby i warzywa są idealnie miękkie i soczyste w środku oraz chrupiące i zarumienione na zewnątrz.

Dzięki rewolucyjnej, opatentowanej przez nas powłoce Lotan®

  • Możesz smażyć bez oleju, tłuszczu czy papieru do pieczenia.
  • Jedzenie nie przywiera do powierzchni ani się nie przypala, a czyszczenie naczyń jest wyjątkowo łatwe i szybkie: wystarczy przetrzeć je papierem lub umyć w niewielkiej ilości wody z dodatkiem detergentu – oszczędzasz wodę!
  • Powłoka Lotan® nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

AMT to gwarancja doskonałych rezultatów, potwierdzonych przez profesjonalnych szefów kuchni z całego świata. Możesz być pewien, że nasze produkty są dobrym wyborem dla Ciebie, Twojej rodziny, prowadzonej przez Ciebie restauracji, środowiska… oraz Twojego portfela!

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.